premiera - jesień 2020

Zapisz się na listę zainteresowanych książką "NAPISZ I WYDAJ"

To będzie HIT!

„Napisz i wydaj” to książka zawierająca wywiady z nietuzinkowymi autorami, którzy opisują przebieg procesu wydawniczego od momentu postawienia pierwszej litery w swoich książkach po odebranie egzemplarzy pachnących farbą drukarską.

PO CO TO WSZYSTKO?

Działania self-publisherów są nam bardzo bliskie, dlatego postanowiłyśmy wydać książkę, która stanie się jednocześnie inspiracją, motywacją, kompendium wiedzy i poradnikiem o przebiegu procesu wydawniczego oraz radzeniu sobie z wyzwaniami, które mogą się pojawić.

Z KIM SIĘ BAWIMY?
Zależy nam zaprezentowaniu zróżnicowanych punktów widzenia, dlatego rozmawiamy z autorami i specjalistycznej literatury, i poradników, i beletrystyki, i prozy fabularnej, i literatury terapeutycznej…

KATARZYNA BUK

Graficzka, projektantka książek i ekspertka self-publishingu

Kim jesteśmy?

 

Katarzyna to królowa składów, czyli projektantka niebanalnych opraw graficznych. A Ela bawi się ogonkami i przestawia litery, a przy tym bezczelnie twierdzi, że to najlepsze zajęcie na świecie. 

Spotkałyśmy się w 2017 roku w trakcie pracy nad jedną z książek i od razu zaiskrzyło świetną współpracą i porozumieniem bez słów. 

ELA SOKOŁOWSKA

Redaktorka i korektorka tekstów